BANESË NË SHITJE QENDËR

Me marreveshje
Për shitje

1474

ID

67 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në Qendër të Prishtines,më saktësisht ndodhet tek Komuna e vjetër me një sipërfaqe prej 67m² dhe pamje panorame drejt kryeqytetit, me një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të frekuentuar.
Ndodhet në katin e 6-të të banimit dhe ka këtë ndarje:
Qëndrimi ditor,
Kuzhina dhe tryezaria,
Dhomë gjumi,
Koridor,
Ballkon,
Banjo,
Dy Terasa,
Shpajz,
Kontrata behët te Avokati.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1474
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 67 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime