BANESË NË SHITJE RRUGA A

Me marreveshje
Për shitje

1484

ID

67.5 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 67.50m2 në Berlin Investments,Rr.”Malush Kosova” Prishtinë në Rrugen A
Banesa ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Një dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo,
Shpajz,
Ballkon,

Kontrata bëhet direkt te noteri.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1484
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 67.5 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime