BANESË NË SHITJE RRUGA B

Me marreveshje
Për shitje

1513

ID

Pershkrimi

 

Ofrohet banesa për shitje në afersi të Rruges B,me nje ndertim te kualitetit te larte ndërtues Urban Living.
E projektuar ne detale me sisteme akustike dhe termike.
Gjithashtu me materiale kualitative tek dyshemete,muret dhe tavanet.
Banesa ka një sipërfaqe 98.2m2 , kati i 2-të
Banesa ka këtë rënditje:
Sallon me kuzhinë,
Dy dhoma te gjumit (Njera dhome me banjo te integruar brenda)
Tualet,
Wc,
Terase,
Depo,
Ngrohja qendrore (Dysheme)
Kontrata behet tek noteri.

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1513
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime