BANESË NË SHITJE RRUGA C

€118,000
Për shitje

1514

ID

86 m2

Madhesia

Pershkrimi

 

Ofrohet për shitje banesa mbrapa Royal Mallit,në rrugen “Ndue Përlleshi”.
Ndodhet në katin e 4-të dhe ka një sipërfaqe 86m2.
Banesa ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Dy dhoma të gjumit,
Koridor,
Banjo,
Ballkon,
Banesa posedon dhe dy garazha që përfshihen në këtë çmim.
Me flete poseduese , kontrata bëhet tek noteri.

 

Çmimi 118.000€

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1514
 • Cmimi €118,000
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 86 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime