BANESË NË SHITJE RRUGA B

Me marreveshje
Për shitje

1460

ID

106 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa në rrugen B
Banesa ndodhet afër (Maxi24) ndodhet në katin e 8-të dhe ka një siperfaqe 106m2,
Ndertues: Alb-Vision
Pamja: Jug/Lindje
Banesa ka këtë rënditje:
Salloni me kuzhinë,
Tre dhoma të gjumit,
Banjo,
Wc,
Depo,
Terase ,
Dokumentacioni: Flete Poseduese

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1460
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhoma te gjumit 3
 • Siperfaqja 106 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime