BANESË NË SHITJE RRUGA C

Me marreveshje
Për shitje

1382

ID

114 m2

Madhesia

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet banesa në shitje 114m2 ne Rrugen C.
Kati 6
Objekti Alko Grup
Banesa ka këtë renditje
Sallon dhe kuzhine,
Tre dhoma gjumi,
Dy banjo,
Banesa është e pa banuar më parë.

Cmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1382
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 3
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 114 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime