BANESË NË SHITJE RRUGA C

Me marreveshje
Për shitje

1450

ID

94.6 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohen për SHITJE banesa me sipërfaqe 94.60m2 te rruga C
Banesa ndodhen në katin e 4-të. Banesa posedonë dy ashensor dhe parking të mjaftueshëm, qasje të shpejtë në rrugën Muharrem Fejza

Investitor “VG Contruction”

Banesa kanë këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Wc,
Shpajz,
Ballkon,
Kontrata bëhët te noteri.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1450
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 94.6 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime