BANESË NË SHITJE RRUGA C

Me marreveshje
Për shitje

1491

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa në shitje në afërsi të Rruges C , Rr.”Enver Ahmeti” me një ndertim të kualitetit të larte.
E ndërtuar nga “Alko Group” dhe e projektuar ne detaje me sisteme akustike dhe termike si dhe materiale kualitative tek dyshemetë,muret dhe tavanet.
Banesa gjendet në katin e 5-të me sipërfaqe 60m2 , me pamje Jug/Perendim dhe ka këtë rënditje:
Sallon me kuzhinë,
Një dhomë gjumi,
Banjo,
Ballkon.
Kontrata bëhet tek noteri.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1491
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime