BANESË NË SHITJE RRUGA C

Me marreveshje
Për shitje

1664

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në Rrugen C.
Banesa ka një siperfaqe 96.26m2 ndodhet në Rrugën C, ndërtim i BTP Holding dhe ka këtë rënditje:
-Dhomë dite,
-Kuzhinë,
-Dy dhoma gjumi,
-Koridor,
-Banjo,
-Wc,
-Depo,
-Ballkon,

Objekti përfundon në fund të vitit 2024.

Kontrata bëhet tek noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1664
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime