BANESË NË SHITJE TOPHANE

€1,300
Për shitje

1630

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në Tophane, në kompleksin ‘Eng Invest’, afër Qendrës së Mjeksisë Familjare.
Objekti është përfunduar me cilësi të lartë dhe ofron kushte mjaft të mira për banim, duke ofruar ashensorë, fasadë ventiluese, ngrohje me radiator apo ndërdysheme.
Ndodhet në një zonë shumë të përshtatshme e cila ka qasje të shpejtë në rrugët kryesore të qytetit.
Banesa ka një siperfaqe 101.82m2 dhe ndodhet në katin e 4-të
Banesa ka këtë rënditje:
-Sallon me kuzhinë,
-Dy dhoma gjumi,
-Banjo,
-Wc,
-Depo,
-Ballkon,
Kontrata te Noteri

Çmimi 1300euro për m2

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1630
 • Cmimi €1,300
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime