BANESË NË SHITJE TOPHANE

Me marreveshje
Për shitje

1681

ID

Pershkrimi

Ofrohen për shitje 2 Banesa 87.60m² dhe 89.0m2 në Tophane në Kompleksin “Labi Com”.
Banesat gjendën në katin e 4-të dhe 6-të në një zonë mjaftë të mirë të qytetit.
Banesat kanë hapsirë të mjaftueshme dhe të përshtatshme për banim, si dhe parking të mjaftueshëm në oborr të kompleksit.
Si dhe kanë këtë rënditje:
-Dhoma e dites me kuzhinë,
-Dy dhoma gjumi,
-Koridor,
-Banjo,
-Wc,
-Terasë.

Objekti përfundon në fund te vitit.

Kontrata bëhet tek noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1681
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime