BANESË NË SHITJE TOPHANE

Me marreveshje
Për shitje

1422

ID

57.38 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa 57.38m2 në Tophane
Banesa gjendet në kompleksin e ndërtuar nga Durguti Invest ndodhet në katin e parë dhe ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë,
Një dhomë gjumi,
Koridor,
Banjo,
Ballkon,
Banesa ndodhet në një objekt me cilësi të lartë ndërtimi.
Kompleksi ofron vendparkim të mjaftueshëm,ashensorë dhe garazhë.
Banesa është shumë afër Qendrës,dhe është shumë e përshtatshme për banim.
Kontrata bëhët te noteri.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1422
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 57.38 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime