BANESË NË SHITJE ULPIANË

Me marreveshje
Për shitje

1585

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 44m² Neto, me lokacion në Ulpianë, afër “Restaurant Symphony”.
Banesa ka fletë poseduese, është tërësishtë funksionale dhe ka dy hapësira pune, kuzhinën dhe një banjo.
Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.

Lokacioni është shumë i përshtatshëm gjë që e bënë këtë banesë të përdorshme për banim ose edhe për afarizëm, pasi që gjendet lehtë dhe ka afër të gjitha shërbimet e nevojshme.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1585
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime