BANESË NË SHITJE VELANI

€1,270
Për shitje

1625

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në Kompleksin “Puhiza 3” në Velani.
Banesa ka një sipërfaqe prej 90.7m² të shfrytëzueshme si dhe ka këtë rënditje:
-Qëndrim ditor me kuzhinë,
-Dy dhoma gjumi,
-Banjo,
-Terasë.
Kontrata për këtë pronë bëhet te Noteri.

Çmimi 1270€

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1625
 • Cmimi €1,270
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime