BANESË NË SHITJE VELANI

Me marreveshje
Për shitje

1613

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje banesa në “Kompleksin Puhiza” 3 në Velani
Banesa ka sipërfaqe prej 70m² të shfrytëzueshme, ndërtesa është e pajisur me ashensor funksional dhe kompleksi në hapësirat e brendshme është vazhdimisht i mirëmbajtur,
kështu duke iu ofruar banorëve një ambient sa më të pastërt.

Ky kompleks ka qasje të lehtë në lagje të tjera të qytetit, ku qasje direkte ka me Qendër, Tophane, Lagjen e Muhaxherëve etj.

Banesa ka këtë rënditje:
– Qëndrim ditor me kuzhinë,
– Dy dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasë.

Kontrata për këtë pronë bëhet te Noteri.

Çmimi 90.000euro

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1613
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime