BANESË NË SHITJE VETERNIK

Me marreveshje
Për shitje

1426

ID

89 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje e cila ndodhet në Veternik katin e 6.
Banesa posedon një sipërfaqe prej 89m2 me një organizim dhe hapsirë shumë të përshtatshëm për jetesë.
Ndërtuesi është kompania “F&A” kompani kjo e cila fushëveprimin e ka të përqendruar në investime kapitale,e specializur për ndertim dhe projektim,me një cilësi dhe arkitekturë të përsosur.
Banesa posedon këtë hapsirë dhe ndarje:
Qëndrimi ditorë,
Kuzhina dhe tryezaria,
Dy dhoma të gjumit,
Banjo,
WC,
Koridori,
Terasa.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1426
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhoma te gjumit 2
 • Siperfaqja 89 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime