BANESË NË SHITJE VUSHTRRI

Me marreveshje
Për shitje

1570

ID

Pershkrimi

Ofrohet banesa për shitje në tek Kompleksin “Dijari Residence” Vushtrri.
Banesa ka një siperfaqe prej 108.48m2 ndodhet në katin e 8-të dhe ka këtë renditje:
-Qendrimi ditor,
-Kuzhina dhe tryezaria,
-Tre dhoma gjumi,
-Koridor,
-Banjo,
-Depo,
-Ballkon,

Banesa ka pozitë përfekte në kompleks, organzim shumë funksional, katër banesa në katë,
Ashensorë, shkallë emergjente, hyrje e mirëmbajtur rregullishtë, interfona në banesë, këndi i lojrave për femijë, fushë sporti, sistem të ujitjes, gjelbrim të shumtë, distancë e madhe mes banesave, e rrethuar në tërsi, kamera dhe roje 24h/7
Afër keni Shkollat Fillore, Marketet , Uren e Gurit, Shetitoren pranë lumit Sitnica dhe Sheshin.

Banesa posedon fletën poseduse dhe përkthimi bëhet menjëherë

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1570
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime