BANESAT NË SHITJE TEK LAGJIA KODRINA

Me marreveshje
Për shitje

1406

ID

Pershkrimi

Ofrohen banesat per shitje ne Kompleksin Tregtia tek Lagjia Kodrina
Në katin e 1 gjenden 2 banesa njëra me siperfaqe 82.5m2,ndersa tjetra 91.5m2
Kati 6 ka një banesë me siperfaqe 86m2
Banesat jane të lokalizuara në një lagje mjaftë të pershtatshme
Ku mund te shijoni qetësine dhe afërsine me zonat e gjelbra.
Sistemin e ngrohjes e kane me energji elektrike.
Objekti banesor perfshin një ashensor funksional.
Banesat jane në ndertim e siper,duke perdorur materiale cilesore dhe teknologji inovative.
Keto prona priten te perfundohen ne fund te muajit qershor 2024 dhe kontrata iu behet te noteri.

 

 

Cmimi i diskutueshem

 

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Country: Albania
 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1406
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime