DEPO ME QERA MAGJISTRALJA PRISHTINË-FERIZAJ

Me marreveshje
Me qira

1449

ID

600 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet Depo me qera në magjistralen Prishtinë- Ferizaj,të ndërtuara me panell,standarte të larta,hapsirë të hapura dhe e përshtatshme për veprimtari të ndryshme dhe me një lokacion adekuat dhe të lehtë me qasje direkte në rrugë kryesore

Depo ka një siperfaqe prej 600m2

Lartesia e depos 6 Metra

Depoja posedon rrymë,ujë,ndriqim të jashtëm dhe të brendshëm,parking të mjaftueshëm.

 

Cmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1449
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Objekte Afariste
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 600 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime