DEPO ME QERA NË MAGJISTRALEN PRISHTINË – FERIZAJ

Me marreveshje
Me qira

1331

ID

Pershkrimi

Ofrohen depo me sipërfaqe të ndryshme për qira në magjistralen Prishtinë- Ferizaj, të ndërtuara me panell, standarte të larta, hapsira të hapura dhe të përshtatshme për veprimtari të ndryshme dhe me një lokacion adekuat dhe të lehtë me qasje direkte në rrugë kryesore

 

4 prej depove kanë sipërfaqe prej 600 m2,
1 depo me sipërfaqe prej 900 m2,
2 depo me sipërfaqe prej 1000 m2,
1 depo me sipërfaqe prej 2000 m2

Objektet posedojn rrymë, ujë, ndriqim të jashtëm dhe të brendshëm, parking të mjaftueshëm. Posedojnë edhe zyra 50m2 dhe 100m2 me klimatizim, lartësia 6 metra, mundësi për shkarkim dhe ngarkim të mallit.

Posedojnë hapsirat për zyre, kuzhine, banjo-wc, hapsira gjelbëruese, parking të mjftueshëm.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1331
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Objekte Afariste
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime