DEPO ME QIRA MAGJISTRALJA PRISHTINË-FERIZAJ-

Me marreveshje
Me qira

1693

ID

Pershkrimi

Ofrohet depo për qira në magjistralen Prishtinë- Ferizaj Çagllavicë tek rrethi i QMI-së e ndërtuara me panell, standarte të larta, hapsirë të hapur dhe e përshtatshme për veprimtari të ndryshme me një lokacion adekuat dhe të lehtë me qasje direkte në rrugën kryesore.

Depo ka një siperfaqe prej 720m2

Lartesia e depos 10.8 Metra

Depoja posedon energji elektrike , ujë, ndriqim të jashtëm dhe të brendshëm, parking të mjaftueshëm.

Çmimi me marrëveshje.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1693
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Depo
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime