DEPO ME QIRA MAGJISTRALJA PRISHTINË-FUSHËKOSOVË

Me marreveshje
Me qira

1653

ID

Pershkrimi

Ofrohet depo me qira tek lagjja “Përroi i Njelmët” , rruga “Loro Boriqi” në zonën industriale Prishtinë – Fushë Kosovë.
Depo ka një sipërfaqe 322m2 , dhe gjendet në një zonë të qasshme me mundësi të mira për zhvillim të veprimtarive të ndryshme biznesore.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1653
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Depo
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime