GASONJERE NË SHTJE DARDANI

€37,000
Për shitje

1506

ID

Pershkrimi

 

Ofrohet për shitje garsonjera në Dardani me sipërfaqe prej 20.18m2,e pozicionuar në përdhesë.
Me madhësia e përshtatshme,dizajn të mirëmenduar dhe vendndodhje të favorshme.
Garsonjera ka këtë renditje:
Dhoma e dites me kuzhinë,
Banjo,
Koridor.

Qmimi 37.000€

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1506
 • Cmimi €37,000
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime