LOKAL ME QERA DRAGODAN

Me marreveshje
Me qira

1431

ID

103 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet me qera lokali në Dragodan në Kompleksin Kabashi Holding
Lokali ka një sipërfaqe prej 103m2,ka dy hyrje dhe është i gatshem për punë
Lokali eshte i pershtatshem per qfaredo veprimtarie.

Cmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1431
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 103 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime