LOKAL ME QERA MATI 1

Me marreveshje
Me qira

1413

ID

200 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet lokali me qera te Mati 1 lokali ka një sipefaqe prej 200m2,ndodhet në objektin e Bashkimi Projekt dhe ka një hapesire të madhe për shfrytëzim,i përshtateshem për veprimtari të ndryshme.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1413
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 200 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime