LOKAL ME QERA NË LAGJEN PRISHTINA E RE

Me marreveshje
Me qira

1343

ID

340 m2

Madhesia

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet lokali me qera ne lagjen Prishtina e re 340m2 , Rr.’Holger Pedersen

Kati i pare,

Lokali posedon:

-Nje ambient mjaft ndriques me qasje nga rruga kryesore,

-Dy wc,

Eshte i pershtatshem per ordinanc,zyre,klinik si dhe veprimtari te ndryshme afariste.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtine

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1343
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 340 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime