LOKAL ME QIRA BREGU I DIELLIT

Me marreveshje
Me qira

1511

ID

Pershkrimi

 

Ofrohet lokali me qira i cili ndodhet mbrapa Royal Mall.
Lokali ka një siperfaqe prej 350m2,brenda mureve ka 280m2 dhe 70m2 ballkona.
Lokali ka 3 hyrje,5 dalje ne ballkone.
Hapsirë të mjaftueshme parkingu.
Sipas kerkeses,mund te largohen te gjithe elementet.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1511
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime