LOKAL ME QIRA LAGJJA E MUHAXHERËVE

Me marreveshje
Me qira

1499

ID

Pershkrimi

 

Ofrohet lokali për qira në lagjen e Muhaxherëve
Lokali ndodhet në rrugen Bedri Shala ka një siperfaqe 35m2,ndodhet në përdhes i përshtateshem për veprimtari të ndryshme.
Lokali posedon nxemjet nën dysheme dhe ka një banjo.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1499
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime