LOKAL ME QIRA LAKRISHTË

Me marreveshje
Me qira

1547

ID

Pershkrimi

Ofrohet zyre për qira në Lakrishtë, tek “Icon Tower”.

Zyrja ndodhet në katin e 9-të dhe ka një siperfaqe 111m2 ,është e lokalizuara në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve.
Sistemi i ngrohjes është me energji elektrike.
Objekti banesor posedon ashensor funksional.
Zyra ka këtë rënditje:
-Tre hapësira pune,
-Koridor,
-Banjo.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

 

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1547
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime