LOKAL ME QIRA LAKRISHTË

Me marreveshje
Me qira

1637

ID

Pershkrimi

Ofrohet lokali me qira në Lakrishtë.
Lokali posedon një sipërfaqe prej 200m2
Hapësira është e përshtatshme për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore,pasi pozicionohen në një lokacion të përshtatshëm,me frekuentim të lartë dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Çmimi 1000 euro + depoziti

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1637
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese, Lokale
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime