LOKAL ME QIRA RRUGA C

Me marreveshje
Me qira

1559

ID

Pershkrimi

Ofrohet lokali me qira në rrugën C , kompleksi “Euro Abi”
Lokali ka sipërfaqe 55 m2 dhe ka shfrytëzim maksimal të hapësirës
Hapësira e lokalit mund të përdoret për zhvillimin e veprimtarive biznesore,
varësisht nga kërkesat që kanë klientët.
Lokali ka këtë rënditje:
-Njesi pune,
-Banjo.

Çmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1559
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime