LOKAL ME QIRA VETERNIK

Me marreveshje
Me qira

1656

ID

Pershkrimi

Ofrohen 2 Lokale me qira në Veternik tek Prime City.
Lokalet me sipërfaqe prej 70.28m2 dhe 45.16m2, lokalet lëshohen ndaras ose bashkë.
Lokalet ndodhën në përdhes dhe kanë një pozitë mjaftë të favorshme për veprimtari të ndryshme biznesore.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1656
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime