LOKAL NË SHITJE ARBËRI

Me marreveshje
Për shitje

1415

ID

Pershkrimi

Lokali gjindet në Arbëri Rr.”Ahmet Krasniqi” dhe ka dy nivele të lidhura:njëri me 91m2 dhe tjetri 117m2.
Ka ndriçim shumë të mirë (natyral) dhe pamje te papenguar drejt qytetit.
Ka dy hyrje: një nga rruga Ahmet Krasniqi e tjetra nga hyrja e banesës.
Hapsira është e pa-ndarë përdoret për zyre,ka një kuzhinë për stafin,dy ballkona dhe një banjo.
Kontrata behet te noteri.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1415
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime