LOKAL NË SHITJE LAGJJA E MUHAXHERËVE

Me marreveshje
Për shitje

1539

ID

Pershkrimi

 

Lokal në shitje Rr.Isa Kastrati , Prishtinë.
Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe 109.5m2 në Albing Residence.
Lokali ndodhet në katin e 1-rë.
Objekti posedonë 3 (Tre) ashensor dhe parking të mjaftueshëm.
Lokali mundë të kthehet dhe në banes për banim.
Dy Wc,(Janë të punuara extra)
Dy Ballkona.
Kontrata bëhet tek noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1539
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime