LOKAL NË SHITJE LAKRISHTË

Me marreveshje
Për shitje

1582

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje lokali afarist në qendren tregtare Nartel Center
Lokali ka një siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet në katin e parë.
Lokali ka një lartesi prej 6 metra.
Ndërtesa posedon hapësirë të mjaftueshme për vendparkim të jashtëm.
Lokali mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme biznesore pasi gjendet në zemër të qendrës së qytetit, në një zonë me fluks të lartë të qytetarëve dhe me qasje tejet të lehtë.
Kontrata bëhet te Noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1582
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime