LOKAL NË SHITJE LAKRISHTË

Me marreveshje
Për shitje

1544

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje lokali në Lakrishtë,kompleksi “Icon Tower”,ndërtues “Arting”.
Ndodhet në katin e 9-të me sipërfaqe 95.82m² dhe ka shfrytëzim maksimal të hapësirës.
Posedon lokacion shumë të përshtatshëm dhe mjaftë të frekuentuar.
Hapësira e lokalit mund të përdoret për zhvillimin e veprimtarive biznesore,varësisht nga kërkesat që kanë klientët,duke përfshirë shfrytëzim të hapësirës për zyre, call center, organizata e të tjera.
Sistemi i ngrohjes është me energji elektrike.
Objekti banesor posedon ashensor funskional.
Ka këtë rënditje:
– Njësi pune,
– Banjo.
Kontrata bëhet te noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1544
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime