LOKAL NË SHITJE MATI 1

Me marreveshje
Për shitje

1488

ID

81 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet Lokali për shitje te Mati 1.
Lokali ndodhet në Rrugen “Sokoli Sopi” afer shkollës Mileniumi i tretë,lokali ndodhet në një zone shumë të përshtatëshme,ndodhet në përdhesë dhe ka një sipërfaqe prej 81m2.
Kontrata bëhët te noteri

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1488
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 81 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime