LOKAL NË SHITJE TE QAFA

Me marreveshje
Për shitje

1631

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje lokali afarist tek Qafa.
Lokali ka një sipërfaqe prej 95 m2 dhe posedon këtë rënditje:
Hapsirë pune dhe hapsirë për takime,
Kuzhine,
Banjo.
Lokali mund të shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme biznesore.
Kontrata bëhet te Noteri.

Çmimi 250,000€ i negociueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1631
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime