LOKAL NË SHITJE VUSHTRRI

Me marreveshje
Për shitje

1574

ID

Pershkrimi

LOKAL NË SHITJE VUSHTRRI -ID1534

Ofrohet Lokali për shitje tek “Kompleksi Dijari Residence” në Vushtrri.
Lokali ka një siperfaqe prej 305m2 dhe posedon një hapesirë parkingu të mjaftueshëm.

Lokali ka pozitë përfekte në kompleks organzim shumë funksional, këndi i lojrave për femijë, fushë sporti, sistem të ujitjes, gjelbrim të shumtë, distancë e madhe mes banesave, e rrethuar në tërsi, kamera dhe roje 24h/7.
Afër keni Shkollat Fillore, Marketet , Uren e Gurit, Shetitoren pranë lumit “Sitnica” dhe Sheshin.

Lokali posedon fletën poseduse dhe përkthimi bëhet menjëherë
Çmimi 950euro për m2

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1574
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Për shitje
 • Etiketa Ekskluzive

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime