LOKALET ME QIRA MAGJISTRALJA PRISHTINË-MITROVICË

Me marreveshje
Me qira

1492

ID

Pershkrimi

Ofrohen lokalet me qira në Magjistralen Prishtinë-Mitrovicë
Lokalet janë të ndara në dy kate:
-Bodrumi i cili është me hyrje të veçantë dhe ka sipërfaqe 1000m².
-Përdhesa e cila posedonë ndriçim natyral,parking të mjaftueshëm,dy banjo dhe hapsirë pune me sipërfaqe 1000m².
-Kati i 1-rë i cili posedonë tre depo,katër banjo si dhe terasë përreth lokalit,ndriçim natyral dhe një hapësirë 1000m² të shfrytëzueshme,me mundësi manovrimi të sipërfaqes sipas nëvojës së klientëve.
Gjendet në një zonë të frekuentuar dhe të përshtatshme për zhvillimin e çfarë do llojë veprimtarie afariste si: Call Center,Zyre,Bank,Dyqan etj.

 

Qmimi sipas marrëveshjes

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Vushtrri
 • Kodi Postar: 42000
 • ID 1492
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime