LOKALET NË SHITJE MUHARREM FEJZA

Me marreveshje
Për shitje

1518

ID

Pershkrimi

Ofrohen lokalet për shitje,në Rrugen”Jakovë Xoxa” Muharrem Fejza.
Lokalet janë me sipërfaqe të ndryshme duke filluar nga 33m2 deri në 130m2.
Këto hapësira janë të përshtatshme për zhvillime të veprimtarive të ndryshme biznesore,pasi pozicionohen në një lokacion të përshtatshëm,me frekuentim të lartë dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

 

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1518
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime