OBJEKT AFARIST ME QERA NË VETERNIK

Me marreveshje
Me qira

1349

ID

3,611 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet per qera objekti afarist me sipërfaqe totale 3611m2 me lokacion ne Veternik (500 metra nga rrethi i flamurit). Ky lokacion është jashtëzakonisht i përshtatshëm dhe i favorshëm, i cili ka gasje të shpejtë ne rrugët kryesore të kryeqytetit dhe në autostrade. Vlen të ceket që në të dy anet e objektit ndodhet stacioni per qarkullim të trafikut urban.

Objekti është në ndare ne 8 kate

-Gjashte kate jane te destinuara vetëm për zyre, ku secili kat ka nga 458m2 hapesire te madhe te shfrytezueshme, dhe nga kater tualete nëpër secilin kat.

Hapsira e zyrëve e shpërndare në 6 kate = 2727 m2

– Dy kate të tjera janë të destinuara vetëm për parking ku posedon hapsirë te brendshme per 18-20 vetura, me siperfaqe totale 884m2,

Hapsira e brendshme e parkingjeve pèr 2 kate = 884 m?

-Si dhe parking të jashtëm për 30 vetura.

Hapësirat e objektit mund te shfrytëzohen për veprimtari biznesore te ndryshme, varësisht nga nevojat dhe kërkesat që paraqesin klientët. Këto hapsira janë të hapura dhe mund të manovrohen sipas këreksës te klientit.

Vlen të përmendet qe objekti ka edhe terasë me pamje të bukur me siperfaqe 458m2 e cila mund të shfrytëzohet për raste të ndryshme.

Objekti gjithashtu posedon edhe ashensor me kapacitet 800kg.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1349
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Objekte Afariste
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 3,611 m2
 • Etiketa Ofertë e nxehtë

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime