OBJEKT ME QERA TE XHAMIA E LLAPIT

Me marreveshje
Me qira

1357

ID

Pershkrimi

Ofrohet objekti me qera i pershtatshem per afarizem 4 katesh,
objekti gjindet ne rrugen “Lidhja e Prizrenit” Objekti posedon:
4 hapsira pune,
1 depo
4 banjo.
Ngrohjen dhe ftohjen e ka me klime inventer.
I pershtatshem per zyre,call center.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Country: Albania
 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1357
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Objekte Afariste
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime