OBJEKT ME QIRA PEJTON

Me marreveshje
Me qira

1569

ID

Pershkrimi

Ofrohet Objekti me Qira i cili ndodhet në Pejton.
Objekti ka një siperfaqe prej 1000m2 e cila është e ndarë në tre kate.
Objekti posedon:
24 hapsira pune.
Koridore,
Në çdo katë ka banjo dhe wc,
Gjithsej objekti ka 12 dhoma dhe 6 banjo,
Objekti ka alarme sigurie,
Rrym,Uje 24 ore,
Nxemjet qendore me naft dhe rrym.
Objekti është i legalizuar.
Objekti përmbush të gjitha funksionet për çdo institucion,

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1569
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Objekte Afariste
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime