OBJEKT ME QIRA SOFALI

Me marreveshje
Me qira

1512

ID

Pershkrimi

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Sofali përballë kolegjit Amerikan në Rrugen “Mbretresha Teuta”.
Objekti ka një siperfaqe prej 800m2 e cila është e ndarë në tre kate dhe 6 ari oborrë si dhe hapsirë për parking apo dedikime tjera sipas kërkesës së qiramarresit.
Objekti posedon:
Kuzhinë,
Depo,
Koridore,
Në çdo katë janë 4 dhoma dhe nga 2 banjo,
Gjithsej objekti ka 12 dhoma dhe 6 banjo,
Objekti ka alarme sigurie,
Energji elektrike,ujë 24 ore,
Objekti përmbush të gjitha funksionet për çdo institucion shkollor, edukativ dhe shumë veprimtari të tjera.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1512
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Objekte Afariste
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime