OBJEKT ME QIRA ZLLATAR

Me marreveshje
Me qira

1568

ID

Pershkrimi

Ofrohet Objekti me qira i cili ndodhet në Zllatar,mbrapa Villa Panorama.
Objekti ka një sipërfaqe 8 ari e cila është e ndarë në 5 ari parking dhe 270 m2 hapsirë e brendshme.
Objekti ka alarma sigurie,
Energji elektrike ,uje 24 ore,
Objekti përmbush të gjitha funksionet për të zhvilluar veprimtari të caktuar.

Çmimi 2500€

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1568
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Objekte Afariste
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime