OFROHEN DY ZYRE ME QERA NË “ICON TOWER”, LAKRISHTE

Me marreveshje
Me qira

1345

ID

180 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohen dy zyra me qira në lagjen Lakrishte të Prishtines, në objektin e shumë kërkuar nga kompani e korporata të ndryshme, objekti “Icon Tower”.

Zyret kanë sipërfaqe prej 95m² dhe 180m2 jane te tërat te renovuara me një organizim dhe hapsirë të konsiderueshme të punës.

Ndodhen në katin e 9-të dhe në katin e 16-të posedon ndriçim natyral me pamje shumë të ngrohtë në ambientin e punës, dysheme të shtruar dhe terasë për relaksim.

Qmimi i negociueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1345
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 180 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime