ORDINANCË ME QIRA DARDANI

€2,500
Me qira

1467

ID

110 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet me Qira Ordinancë Stomatologjike në Dardani te Posta e Madhe
Ordinanca me siperfaqe 110m2 e ndarë në dy pjesë, hapësira e punës dhe ndarja e pritjes – recepcioni.
Posedon 2 banjo.
Është e gatshme për punë me të gjitha paisjet e duhura të reja, dhe e renovuar komplet.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1467
 • Cmimi €2,500
 • Lloji Objekte Afariste
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 110 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime