PARCELAT NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Me marreveshje
Për shitje

1368

ID

Pershkrimi

Ofrohen parcelat në shitje.

Parcelat gjenden në Preoc Zona Kadastrale,mbrapa United Hospital,mbrapa Arjeta Group.Ka qasje në rrugë me kadastër dhe është mjaft e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesore.

Toka me sipërfaqe 80 ari

▪️Parcela me 10 ari.
▪️Parcela me 10 ari.
▪️Parcela me 10 ari.
▪️Parcela me 25 ari.
▪️Parcela me 25 ari.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 76 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Country: Albania
 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1368
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Toka
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime