PENT HOUSE ME QERA NE DRAGODAN

Me marreveshje
Me qira

1332

ID

184 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

3

Banjo

Pershkrimi

Pent house me qera në Dragodan me një pamje unike

 

Pent house ka siperfaqe prej 184 m2 dhe ndahet ne kete menyre:
Salloni

Kuzhina

Garderoba

3 Dhoma te fjetjes

3 Banjo

2 Terasa, 100m2 njera dhe 45m2 tjetra

Qmimi i negociueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1332
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 3
 • Siperfaqja 184 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime